Меню
Главная
Новости
У СЗШ № 10 відбувся міський музичний фестиваль «Let’s sing»
У СЗШ № 10 відбувся міський музичний фестиваль «Let’s sing»

У СЗШ № 10 відбувся міський музичний фестиваль «Let’s sing»

 

 

          У рамках Року англійської мови 7 грудня у СЗШ № 10 проводився міський музичний фестиваль «Let’s sing» для учнів 1-11 класів. У цьому фестивалі взяли  участь команди СЗШ № 1, 5, 10, 15 та НВК «Гармонія».

           У жовтні місяці відбулося жеребкування серед шкіл-учасників. Були обрані такі жанри: «Рок», «Поп», «Джаз», «Кантрі», та «Рок-н-ролл». Окремо була представлена номінація «Дитяча пісня».

           Виступи учнів старшої категорії вражали присутніх запальними піснями й танцювальним супроводом. Знайомі багатьом з дитинства мелодії п’яти стилів пісень підспівували і члени журі, і учні-вболівальники. А наймодніші виконавці в номінації «Дитяча пісня» захопили серця глядачів своїми акторськими талантами й  завзятістю. Слід окремо вділити підготовчу клопітку працю всіх учителів іноземної мови та музичних працівників,що поєднали ці колективи в єдиний калейдоскоп вражень, емоцій, звуків і барв.

           Наприкінці фестивалю методист СМЦ Олександр Максимович Жук привітав учасників фестивалю  і нагородив грамотами відділу освіти за активну участь.

Комментариев нет

  • Добавьте комментарий, нам очень важно ваше мнение

Добавить комментариев

avatar