Меню
Главная
Новости
Тренінг «Усвідомлене підприємництво»
Тренінг «Усвідомлене підприємництво»

Тренінг «Усвідомлене підприємництво»

15 – 16 грудня 2017 року учні 10 та 11 класів ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька взяли участь у тренінгу «Усвідомлене підприємництво», який є проектом «Генерація UA» у рамках програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», за ініціативою Дитячого Фонду Німеччина та МБФ «Жовто-Блакитні Крила», за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. 
Тренерами тренінгу були спеціалісти в галузі підприємництва: 
Артем Корнецький – викладач Українського католицького університету, автор навчального курсу «Соціальне підприємництво», бізнес-консультант; 
Жасулан Абішев – майндфулнес коуч та інструктор з медитації, викладач авторського «мeтоду усвідомленості», філософ; 
Руслан Рамазанов – графічний дизайнер, автор методики з розвитку уяви і креативності, керівник творчо-освітнього проекту «EXELLEMA».
Під час тренінгу учасники дізналися про різноманітні методики та практики побудови власного бізнесу, осмислили поняття «підприємництво» як метод перетворення себе та навколишнього світу на краще. Старшокласники мали можливість випробувати себе та створити прототипи власних бізнес-проектів. 
Після закінчення тренінгу всі учасники отримали сертифікати й подарунки, а найголовніше, за словами учнів, – це незабутні враження, нові знання й уміння, цікаві знайомства та позитивні емоції.

Комментариев нет

  • Добавьте комментарий, нам очень важно ваше мнение

Добавить комментариев

avatar