ЗУСТРІЧ ГОСТЕЙ ЗІ ЛЬВІВЩИНИ

24 жовтня учителі та учні СЗШ №10 м. Сєвєродонецька зустрічали довгоочікуваних гостей зі Львівщини – освітян, які прибули до Луганщини в рамках проекту «Змінимо країну разом». Директор школи Простак Н. В. розповіла про життя навчального закладу, його історію, особливості організації навчання та виховання в школі-родині. Разом із заступниками Онуфрійчук С. І. та Сєвєрін Л. Є. провела гостям екскурсію нашим навчальним закладом, познайомила з педагогічним колективом. Усі вчителі радо спілкувалися із колегами зі Львівщини, ділилися своїми здобутками та переймали їхній досвід. Учні 11 – А разом із класним керівником Ганжелою С. В. підготували для гостей вражаючу літературно-музичну композицію: душевні пісні, зворушливі поезії, цікаві перезентації, яскрава інсценівка уривку з поеми-містерії Т. Шевченка «Великий льох». Сюрпризом для всіх присутніх став пісенний виступ учителя музики Іванова О. П. На пам’ять про нашу школу кожна гостя отримала невеликий подарунок. Дуже приємними для всього колективу СЗШ №10 стали слова колеги зі Львівщини: «Тут прагнуть виховати передусім Людину. Вразило, як багато місця віддали дітям... Школа радості, творчості, успіху!» Подарунком від СЗШ №10 для львів’ян також стала поїздка до тепличного господарства «Лимон-банан», де гості мали можливість відвідати теплиці, які знаходяться на 2 м нижче рівня землі, та побачити різноманітні екзотичні рослини, а також відпочити від повного вражень дня на мальовничій території господарства. Спілкування із колегами зі Львівської області подарувало нашому колективу нові знайомства, море приємних емоцій та посмішок. Сподіваємося, що ця зустріч була не останньою!