Северодонецк Школа №10
Elite-Hack - Читы для игр, скачать бесплатно
Читы warface, wot,cs go, gta, samp, minecraft
Завершення оздоровчої кампанії "Літо - 2016"
Завершення оздоровчої кампанії

Завершення оздоровчої кампанії "Літо - 2016"

про роботу табору з денним перебуванням

«Барвінок» СЗШ № 10

з 31.05.2015р. по 17.06.2016р.

Цього року літня кампанія відпочинку 2016 була  казково-феєричною!

Перед початком відкриття табору з денним перебуванням було складено план роботи, у якому враховано різноманітні заходи, екскурсії, різнопланові ігри, творчі  колективні справи.   Відкриття табору було надзвичайним завдяки пізнавально-пошуковій грі «З Україною в серці», яка радувала всіх дітей своєю конкурсною програмою протягом усієї зміни.

Свій маршрут ми проклали крізь безліч цікавих заходів дитячих організацій нашого міста! Діти були в захваті від пізнавально-розважальних програм,  які проходили в дитячій,  юнацькій та міській бібліотеках під назвами «Чарівний світ Діснею», «Яскраві барви дитинства» та фольклорне свято «Збирайся,  народ,  в наш купальський хоровод», майстер -клас «На крилах фантазії».

Порадували своїм прийомом екскурсоводи  центру натуралістів з пізнавальним заходом «Зелені  цікавинки»,ПрАТ «АЗОТ» , де діти багато дізналися про життя морських жителів. Станція юних техніків райдужно відкрила свої майстерні, подарувавши дітям незабутні враження, навчивши їх творити своїми руками. Разом з центром дитячої творчості діти провели незабутні хвилини у програмі «Зустріч з творчістю». Відвідали наші діти й офіс ООН, де довідалися про історію та роботу організації. Також побували у відділенні Приватбанку, зустрілися з працівниками банку, які розповіли дітям про роботу.  Незабутньою стала екскурсія до Свято-Хресто-Воздвиженського Храмового комплексу  на Лісовій дачі.

У таборі цього року ми зробили своїми руками колаж «Улюблений куточок рідного міста», оновили наш «Веселий куточок», також були проведені:  творчий конкурс “Цікаво про невідоме” (історії дітей), свято бульбашок , гра-подорож «Все нам літо подарувало» , пізнавально-розважальні програми, спортивні естафети, майже щодня працював мовний табір, проводилися цікаві   хвилинки  з  англійської  мови, робота гуртка «Веселі нотки», тематичні вікторини, походи до кінотеатру «Оскар», багато чого іншого.

Неабиякий захват діти відчули, коли побачили себе на екрані у міському Палаці культури на закритті табірної зміни, де було відображено всі дитячі  мандрівки за час перебування в таборі. Діти були  захоплені, співаючи та граючи всі разом.  Після чого дітвору чекав сюрприз «Зустріч з клоунами» та безліч призів!

Хотілося б подякувати за те, що цього року  додали кількість дітей пільгових категорій для безкоштовного харчування та дітей-переселенців, які потребують нашої підтримки.  Кухарі готували дуже смачно та співпрацювали з нашим маршрутом щодня. Усе було гаразд. Нам усе сподобалось, сподіваємося, що  наступного року буде, як і завжди!!!

Дякуємо відділу освіти та позашкільним навчальним закладам за співпрацю та взаєморозуміння!