Заходи у СЗШ № 10 до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Заходи у СЗШ № 10 до Всеукраїнського місячника

шкільних бібліотек

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек було проведено екскурсії для молодших класів до бібліотеки, де учні познайомилися з режимом роботи шкільної бібліотеки, правилами користування нею та правилами поведінки з бібліотечною книгою. Дізналися, чим відрізняється читальна зала від абонемента та як самостійно обирати собі книги. Також були оформлені виставки, що дуже сподобалися школярам.

Першою була книжна виставка під назвою «Що читали мої батьки». Учням сподобалося порівнювати сучасні книжки та більш давні. Звичайно, вони віддали перевагу сучасним, які мають яскраві ілюстрації та написані більшим шрифтом.

Наступною стала виставка дитячого малюнка  під назвою «Моя улюблена книжка». Діти молодших та середніх класів принесли свої малюнки, присвячені улюбленим героям. Кого тут тільки не було! І добрий та веселий Капітошка, трішки недолугий Незнайко і довірлива Червоний Капелюшок, і лисичка-сестричка,  і кмітливий та безстрашний Кіт у чоботях, і хатинка Баби-Яги на курячих ногах. Були й сучасні герої книги «Ну, постривай!», та, навіть, планети Сонячної системи. Таким чином, можна сказати, що смаки у наших читачів абсолютно різні. Та найголовніше те, що вони читають багато цікавих книг.

Останньою була фотовиставка «Діти і книги». До неї увійшли загалом фото, зроблені в бібліотеці, коли учні обирали собі книжки або жваво їх обговорювали.

Закінчився місячник зустріччю з поетесою нашого міста Мариною Провоторовою, яка завітала до нас 28 жовтня разом зі своєю новою дитячою книгою «Слово МИР і слово МАМА». Зустріч проходила в теплій атмосфері та мала вигляд повернення до двору дитинства. Учні молодших класів інсценізували вірші з нової книги авторки, допомагали їм старшокласники. В ході програми було влаштовано міні-дискотеку, а мильні кульки та іграшки допомагали створити потрібну атмосферу. В кінці діти отримали від Марини Провоторової  маленькі подарунки – закладини для книг. Поетеса прочитала кілька своїх дитячих віршів, що вийшли друком раніше, та подарувала бібліотеці свою нову дитячу книжку. Учні були у захваті від зустрічі!