Вітаємо переможців обласного турніру юних хіміків!

16 жовтня 2016 року в стінах Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулися обласні турніри юних хіміків, юних економістів та юних правознавців. Луганська обласна мала академія наук черговий раз проводить цей інтелектуальний захід, щоб заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів.

У цьогорічних турнірах проявили свої знання 52 учасники з міст Сєвєродонецька, Лисичанська та команди комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» (учні Рубіжного, Сєвєродонецька та Старобільського району). Старшокласники виборювали право бути кращими, аналізуючи актуальні питання турнірів. Окрім демонстрації глибоких власних знань та ерудиції, школярі мали можливість удосконалити вміння командної роботи, толерантності під час ведення дискусій, аргументації своїх поглядів щодо нагальних проблем сучасності. Команду учнів нашої школи представляли учні 11 класу- Бородіна Наталія, Голуб Віталій, Лабзова Олександра,  та учні 10 класу- Іванова Анастасія та  Адамян Давид, капітан команди.

З вітальним словом виступили директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Вікторович Стецюк, голова журі турніру юних хіміків –Захарова Ольга Іванівна, кандидат хімічних наук, доцент кафедри загальної та фізичної хімії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Фахове журі турніру у складі викладачів вищих навчальних закладів Луганщини відзначили достойну підготовку команд, цікаві відповіді та серед учасників в особистому заліку журі відокремило роботу учнів нашої школи  – Лабзової Александри, Голуба Віталія, Адамяна Давида, капітана команди.

Команда учнів нашої школи посіла І місце! Вітаємо з перемогою!

Вже наприкінці жовтня – на початку листопада наша  команда представлятиме Луганську область на Всеукраїнському турнірі юних хіміків у Хмельницький області . Бажаємо їм упевненості у своїх силах, витримки та стійкості, позитиву й нових знайомств. Сподіваємося, що своїми знаннями та наполегливістю учасники доведуть, що вони гідні називатися майбутньою науковою елітою України.