Меню
Главная
Новости
Вітаємо переможців ІІ міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017 – 2018 н.р. та їхніх вчителів!
Вітаємо переможців ІІ міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017 – 2018 н.р. та їхніх вчителів!

Вітаємо переможців ІІ міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017 – 2018 н.р. та їхніх вчителів!

Російська мова і література
1. Сумєц Євгенія 9-Б клас – ІІІ місце (учитель: Єсіпова Ніна Володимирівна)
2. Ганжа Юлія 10-А клас – ІІІ місце (учитель: Якименко Ольга Олександрівна)

Математика
3. Приходько Софія 7-Б клас – ІІІ місце (учитель: Шевченко Ірина Леонідівна)

Обслуговуюча праця
4. Свєтікова Анастасія 7-Б клас – ІІ місце (учитель: Гришенкова Валентина Іванівна)
5. Мішура Анастасія 8-Б клас – ІІ місце (учитель: Гришенкова Валентина Іванівна)
6. Вербицька Дарина 9-Б клас – ІІ місце (учитель: Гришенкова Валентина Іванівна)
7. Скляренко Олена 9-Б клас – ІІ місце (учитель: Гришенкова Валентина Іванівна)
8. Семеніхіна Анастасія 10-А клас – ІІ місце (учитель: Гришенкова Валентина Іванівна)

Технічна праця
9. Максилевич Іван 10-А клас – ІІ місце (учитель: Вітряк Сергій Федорович)

Англійська мова
10. Солодухіна Софія 8-Б клас – ІІ місце (учитель: Моісєєва Наталія Ігорівна)
11. Мельохін Максим 8-Б клас – ІІІ місце (учитель: Моісєєва Наталія Ігорівна)
12. Тиндик Віра 11-А клас – ІІІ місце (учитель: Моісєєва Наталія Ігорівна)

Українська мова і література
13. Приходько Софія 7-Б клас – ІІ місце (учитель: Онуфрійчук Світлана Іванівна)
14. Солодухіна Софія 8-Б клас – ІІ місце (учитель: Ганжела Світлана Володимирівна)
15. Бойцова Єлизавета 9-Б клас – І місце (учитель: Антонова Клавдія Андріївна)
16. Мішина Софія 9-А клас – ІІ місце (учитель: Антонова Клавдія Андріївна)
17. Чуланова Мілєна 9-Б клас – ІІІ місце (учитель: Антонова Клавдія Андріївна)
18. Тиндик Віра 11-А клас – ІІ місце (учитель: Ганжела Світлана Володимирівна)
19. Іванова Анастасія 11-А клас – ІІ місце (учитель: Ганжела Світлана Володимирівна)
20. Чир’ян Анжеліка 11-А клас – ІІ місце (учитель: Ганжела Світлана Володимирівна)

Хімія
21. Приходько Софія 7-Б клас – І місце (учитель: Сєвєрін Лариса Євгенівна)
22. Телюк Ілля 8-Б клас – ІІІ місце (учитель: Сєвєрін Лариса Євгенівна)
23. Мішина Софія 9-А клас – ІІ місце (учитель: Сєвєрін Лариса Євгенівна)
24. Сумєц Євгенія 9-Б клас – ІІ місце (учитель: Сєвєрін Лариса Євгенівна)
25. Ганжа Юлія 10-А клас – ІІІ місце (учитель: Сєвєрін Лариса Євгенівна)
26. Шахтін Костянтин 10-А клас – ІІІ місце (учитель: Сєвєрін Лариса Євгенівна)
27. Адамян Давид 11-А клас – І місце (учитель: Сєвєрін Лариса Євгенівна)

Біологія
28. Саморядова Ірина 11-А клас – ІІ місце (учитель: Фастова Інна Ігорівна)

Географія
29. Сумєц Євгенія 9-Б клас – ІІІ місце (учитель: Антонова Тетяна Іванівна)

Інформаційні технології
30. Дмитренко Єгор 10-А клас – ІІІ місце (учитель: Подрєз Олена Володимирівна)

Бажаємо успіхів на подальших етапах олімпіади!

Комментариев нет

  • Добавьте комментарий, нам очень важно ваше мнение

Добавить комментариев

avatar