Відбувся регіональний інтелектуально - спортивний турнір імені Білоуса

Напередодні Дня захисника України, 13 жовтня 2016 року, в СЗШ №11 відбувся регіональний інтелектуально - спортивний турнір імені воїна - інтернаціоналіста Олександра Білоуса. Головна мета турніру – це підвищення загальної та спеціальної підготовки, виховування  вольових якостей майбутніх захисників. 14 команд шкіл м. Сєвєродонецька показали свої здібності у військово- спортивному , інтелектуальному та творчому напрямі. Конкурсна програма військово-спортивного напряму передбачала різноманітні змагання: від силової підготовки у штовхані гирі до координації у стрибках у довжину з місця, від показників на влучність у дартсі та стрільбі з пневматичної гвинтівки до швидкісних якостей у естафеті. Учні нашої школи  приняли участь у цьому турнірі.   На етапі  «Спортивний напрямок»   Штовхання гирі  та  «Підйом тулупу» посів І місце учень 10-А класу Дородній  Ілля. На етапі  «Інтелектуальний  напрямок»: конкурс «Грона калини» уся команда посіла  І місце.  По закінченню турніру кожна команда отримала грамоти за активну участь.