Урочисте вручення свідоцтв про базову середню загальну освіту.

13 червня у СЗШ №10 відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середню загальну освіту. 41 учень СЗШ №10 та 13 учнів-екстернів отримали свій перший у житті документ про освіту. Випускників привітали директор школи Простак Н. В., класні керівники Антонова Т. І. та Василянська-Бутенко І. В., перший учитель Фірсова О. М. та батьки. Найактивніші учні отримали грамоти, батьки – подяки за ефективну допомогу у вирішенні шкільних проблем та гарне виховання своїх дітей. Учні висловили слова щирої вдячності своїм учителям. Дівчата 9-Б класу подарували присутнім запальний танок, а Мєндєлєвич Софія – пісню французькою мовою. Наприкінці свята справжнім сюрпризом став музичний подарунок від батьківської громади – виступ Курлової О. В. із піснею «Намалюю тобі зорі».