Участь учня 11 класу нашої школи у Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів

«Майбутнє України».

15-17 листопада 2016 року у київському Палаці дітей та юнацтва вже сьомий рік поспіль Національний центр «Мала академія наук України» проводив Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Програма виставки-конкурсу передбачає демонстрацію моделей і макетів, стендовий (постерний) захист науково-дослідницьких робіт (проектів) за номінаціями: «Електроніка та приладобудування», «Матеріалознавство та перспективні технології», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Екологія та ресурсозбереження», «Роботехніка та роботехнічні системи», «Машинобудування» і «Технічна творчість та винахідництво».

На виставці було представлено 89 наукових проектіввідучнівської молоді з 23 областей України та м. Києва. Оцінювали їх науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів й галузевих інститутів НАН України та представники спонсора заходу. Серед критеріїв оцінювання були актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета.

У номінації   «Технічна творчість та винахідництво» виступав учень  11 класу нашої школи Циганок Михайло, який представив проект «Імітатор звуків для розвитку слухової пам’яті дітей дошкільного і молодшого шкільного віку».

На виставці учні мали змогу почути думку професійного журі, яка їм дуже потрібна на початках своєї наукової діяльності, завести корисні знайомства і почерпнути цінну інформацію для розвитку своїх ідей.