ТУРНІР ЮНИХ ХІМІКІВ

06 жовтня 2018 року в КЗ «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» у м. Рубіжному відбулися обласні турніри юних біологів, хіміків та правознавців, у яких узяли участь 11 команд загальною кількістю 55 учнів з 13 провідних навчальних закладів міст Сєвєродонецька, Рубіжного, а також Біловодського, Старобільського районів Луганської області.
Команду хіміків представляли учні 11 класу ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька в складі: Шахтін Костянтин (капітан), Ганжа Юлія, Капуста Олексій, Овчиннікова Варвара, Семеніхіна Анастасія; керівник – учитель хімії Сєвєрін Лариса Євгенівна. Команда під назвою «КАТОД» (Команда Активних Талановитих Обдарованих Дослідників) показала не тільки високий рівень знань, а й досконале володіння ораторським мистецтвом, уміння швидко та якісно виконувати завдання.
За результатами турніру учні нашої школи посіли ІІ місце. Діти отримали грамоти й цінні подарунки. Також грамотою в особистій першості було нагороджено капітана команди Шахтіна Костянтина.
Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих успіхів!