ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

Цікаво, весело та пізнавально для молодшихшколярівпройшовТижденьпочатковоїшколи в СЗШ  І-ІІІ ступенів № 10 з 27 листопада по

1грудня  2017 р.

Відкриття відбулося на шкільній лінійці учнів початкової школи,де всіх присутніх ознайомили з планом проведення тижня початкових класів.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий!»

Були проведені шкільні предметні олімпіади з читання, української мови, природознавства та математики.

Кожен день мав певне спрямування:

Понеділок – «Хто багато читає, той багато знає!».

Вівторок - «Мовними стежинами».

Середа – «Бережіть природу!».

Четвер – «Математика – наука точна і серйозна!».

П’ятниця – «Нагородження переможців».

Навітьсаміназвиднівтижняговорять про широкупалітруцікавихзаходів, яківідбулися у учнівськихколективах.Їхрежисерами-постановникамивиступаликласоводи. Їхентузіазм, творчийпідхіддопомоглизробититижденьпочатковоїшколисправжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Чудовістіннівки випустили учні 4 –А класу до кожного дня !

Пізнавальним  та змістовним  був захід « Ми обираємо енергозбереження !», який  підготували та провели учні 3-А класу з класним керівником Птаховською О.В.

Бібліотекар під час  цікавого заходу прийняла учнів 2- х класів в читачі шкільної бібліотеки.

Урочисте закриття Тижня початкових класів відбулося на лінійці,де були підведені підсумки,нагороджено переможців.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи найрозумніші, найталановитіші.