Правила для учнів щодо використання мобільних телефонів під час навчального-виховного процесу

1.  Дозволити використання мобільних телефонів у закладі для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу.

2.   Заборонити  використання мобільних телефонів у навчальному закладі без потреби.

3.  Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу  в навчальному закладі:

3.1.   Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».

3.2.  Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.

3.3. Терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви.

3.4. Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.

3.5. Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив  не несе.

3.6. Заборонено фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, так і під час уроків.

3.7. Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.