Меню
Главная
Новости
Практична лабораторія для заступників директорів закладів загальної середньої освіти
Практична лабораторія для заступників директорів закладів загальної середньої освіти

Практична лабораторія для заступників директорів закладів загальної середньої освіти

Згідно з річним планом роботи КУ СМЦ 20 листопада 2018 року на базі ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька відбулася практична лабораторія для заступників директорів закладів загальної середньої освіти за темою «Ведення документації у закладі загальної середньої освіти». У роботі семінару взяли участь завідувач КУ «Сєвєродонецький методичний центр» Князєва Л. А. та методист СМЦ Коршунова Л. І.
З вітальним словом та візитною карткою закладу до учасників заходу звернулася директор школи Простак Н. В.
Завідувач СМЦ Князєва Л. А. висвітлила питання нормативного та методичного забезпечення діловодства в закладі освіти, зокрема зосередила увагу присутніх на змінах, які останнім часом відбулися в законодавстві, вимогах до оформлення документів.
Заступник директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька Онуфрійчук С. І. підготувала й провела практичний блок, який був присвячений використанню мовних норм в офіційно-діловому стилі. У своєму виступі, який супроводжувався змістовною презентацією, Онуфрійчук С. І. зупинилася на часто вживаних мовленнєвих помилках, яких припускаються мовці при складанні документів, зокрема службового листа як одного з найпоширеніших способів надання й обміну інформації. Усі присутні на заході мали змогу практично визначити свій рівень володіння українською літературною мовою, повправлятися у виправленні помилок і редагуванні текстів документів.
Коршунова Л. І. ознайомила заступників директорів шкіл з автоматизованими технологіями обробки документів у форматі Word.
Підсумком роботи стало складання сенкана.
Учасники семінару високо оцінили якість представленого матеріалу та його корисність для подальшого використання у своїй діяльності.

Комментариев нет

  • Добавьте комментарий, нам очень важно ваше мнение

Добавить комментариев

avatar