Северодонецк Школа №10
Elite-Hack - Читы для игр, скачать бесплатно
Читы warface, wot,cs go, gta, samp, minecraft
ПОСВЯТА В ПЕРШОКЛАСНИКИ

20 жовтня у СЗШ №10 м. Сєвєродонецька відбулася посвята в першокласники. До великої шкільної родини було прийнято 68 наймолодших школярів, які дали урочисту клятву гарно навчатися та стати найкращими учнями, гордістю своїх батьків та учителів. Першокласників привітала директор школи Простак Н. В., яка побажала дітям успіхів у першому для них навчальному році. Честь пов’язати галстуки – ознаки приналежності до свого класу – була надана п’ятикласникам, тож у шкільній веселці замайоріли три нові кольори: червоний, помаранчевий та зелений. Учні п’ятих класів подарували своїм молодшим товаришам яскравий подарунок – танок з полотнами. Щиро вітаємо учнів 1 – А, 1 – Б та 1 – В класів у нашій дружній шкільній родині!