Показовий урок з математики

22 березня в 1–А класі ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька було проведено показовий урок з математики (учитель – В. В. Солдатко). Цікаві, гарно проілюстровані та анімовані інтерактивні завдання викликали у дітей щирий інтерес. Захоплююча ігрова форма, яскравий дизайн – усе це мотивує молодших школярів та викликає бажання навчатися.

Із жовтня 2017 року 27 першокласників разом зі своїм класним керівником долучилися до Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (SmartKids).
Поки що діти почали використовувати освітній контент у навчально-виховному процесі з мінімальним набором обладнання. Для повного ж оснащення кабінетів молодшої школи в рамках реалізації проекту передбачені комплекси SMART TEACH та SMART CLASS.
Зокрема, у навчальному середовищі SMART CLASS кожен учень працює за персональним пристроєм, який спеціально створено для початкової школи, а саме ноутбуком-трансформером 2 в 1 Impression 110ES з операційною системою Windows 10. Учитель може давати завдання індивідуально чи всьому класу, переглядати статистику успішності школярів, зберігати результати тощо. Такого оснащення клас, на жаль, не має. Сподіваємося на допомогу небайдужих спонсорів, адже нові методи та засоби навчання, використання мультимедійних ресурсів допомагають раціонально використовувати час на уроці та ефективно закріпити знання учнів на практиці.
#ззсо10Сєвєродонецьк #розумники #SmartKids