ПОДОРОЖ ДО ЛДУВС ім. Е. О. Дідоренка

08 жовтня на базі Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка старшокласники ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька та інші учні сєвєродонецьких шкіл ознайомилися з діяльністю підрозділів поліції превенції.
Школярі прослухали лекцію, під час якої дізнались про напрямки роботи поліцейських та особливості, які впроваджені місцевою поліцією на території області.
Також діти ознайомились з організацією підготовки майбутніх поліцейських та подивились на навчальний процес молодих правоохоронців.
Для закріплення отриманої інформації зі школярами було проведено вікторину на правоохоронну та історичну тематику.
Апогеєм дня став показовий виступ спецпризначенців «КОРД», які продемонстрували навички щодо затримання озброєних злочинців, які переміщуються автомобілем. Наприкінці виступу учні мали змогу родивитсь оснащення та зброю «КОРДівців» та приміряли на собі засоби індивідуального захисту поліцейських.