ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

01 вересня в ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька відбулося свято Першого дзвоника. Радість від зустрічі з однокласниками та вчителями, натхненні слова привітання учням від директора школи Простак Н. В., веселі пісні й запальний танок наповнили захід теплою й дружньою атмосферою. Особливим цей день був для наймолодших школярів – до дружної шкільної родини прийняли 73 першокласники, учнів 1-А, 1-Б та 1-В класів. До нових вражень та знань упевнено поведуть своїх маленьких вихованців учителі початкових класів Сєрік Т. О., Ковкіна Л. О. та Кавєріна К. І. Перший дзвоник запросив усіх на перший тематичний урок – особливу подію в житті кожної класної родини.
Бажаємо всім учням неймовірних успіхів, яскравих звершень, цікавих відкриттів, нових перемог у новому 2018 – 2019 навчальному році!