Северодонецк Школа №10
Elite-Hack - Читы для игр, скачать бесплатно
Читы warface, wot,cs go, gta, samp, minecraft
«Моя мала Батьківщина»

18 травня у Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся етномарафон «Моя мала Батьківщина» для учнів 6-х класів шкіл міста, який був присвячений Дню вишиванки. СЗШ №10 представила команда учнів 6-Б класу у складі: Валуйська Поліна (капітан), Азарапіна Софія, Білоус Тетяна, Гамова Дарія, Глушко Аліна, Донченко Артем, Мішкін Олександр, Приходько Дарина, Приходько Софія, Свєтікова Анастасія, Черніков Станіслав. Під час змагання учні розгадували кросворди, виготовляли мотанки, гірлянди радощів, малювали мурал «Візерунки мого краю», складали пазли «Вишивана Україна», взяли участь у брейн-рингу, флешмобі «Моя рідна земля» тощо. За результатами етномарафону команда нашої школи посіла ІІ місце. Вітаємо учнів 6-Б класу та бажаємо нових досягнень!