Літня школа для обдарованих учнів.

З 29 травня по 2 червня на базі СЗШ №8 працювала Літня школа для обдарованих учнів. Цього року виявили бажання продовжити навчання 58 учнів 10 класів із 18-ти навчальних закладів міста, серед них десятикласники СЗШ №10 Адамян Давид, Іванова Анастасія та Провоторов Кирило. Літня школа працювала за 5-ма напрямками: хімія, фізика, математика, географія, біологія/екологія. Кураторами груп були призначені молоді педагоги шкіл міста, зокрема із групою хіміків працювала Онуфрійчук Вікторія Олександрівна, учитель української філології СЗШ №10. Давид та Анастасія були в групі хіміків, Кирило – фізиків. Протягом тижня в першій половині дня хіміки працювали з викладачами СНУ імені Володимира Даля в лабораторіях, а фізики відвідали методичний центр цивільного захисту та основ безпеки життєдіяльності, Пожежну частину № 12, Сєвєродонецьку багатопрофільну лікарню, ПРаТ «Імпульс», де для них були організовані цікаві екскурсії та заняття. У другій половині дня учні продовжували роботу з учителями шкіл міста, які підготували для десятикласників цікаві заняття за фахом. В один із днів із хіміками працювала Сєвєрін Лариса Євгенівна, учитель хімії СЗШ №10.
Під час урочистих церемоній відкриття та закриття Літньої школи Провоторов Кирило подарував присутнім яскраві музично-пісенні номери. Усі учні отримали дипломи про закінчення Літньої школи, а куратори груп – подяки.