«Джура»

03 та 04 травня на полігоні ДПРЗ-1 ДСНС України в Луганській області відбулися заключні змагання міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), а також підведення підсумків Гри та церемонія нагородження переможців. Змагання «Джур» відбувалися серед команд учнів 8 – 10 класів.
ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька представила команда учнів 10 класу «Сапсан» у складі: Журавльов Владислав (капітан), Капуста Олексій, Кійко Максим, Семеніхіна Анастасія, Новицька Катерина, Коноплін Ілля, Шахтін Костянтин, Максилевич Іван. Старшокласників до Гри підготували вчитель фізичної культури Чебанов Ю. В., педагог-організатор Журиленко І. В. та вчитель предмету «Захист Вітчизни» Брянченко М. С.
Під час Гри учні взяли участь в інтелектуальній грі-вікторині «Відун», тактичній грі на місцевості з елементами топографії «Теренова гра», змаганнях зі стрільби із пневматичної зброї, конкурсі строю та пісні «Впоряд», силовому змаганні «Перетягування линви», виконали творчо-мистецький звіт «Ватра», пройшли туристсько-спортивну смугу перешкод за козацькою легендою «Козацькими стежинами», продемонстрували навички надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник».
За підсумками всіх конкурсів, змагань, ігор, вікторин команда «Сапсан» посіла І місце! Щиро вітаємо переможців і бажаємо успіхів на обласному етапі Гри!