День Святого Валентина

14 лютого в ЗЗСО №10 м. Сєвєродонецька традиційно відсвяткували День Святого Валентина.
Ведучі шкільного радіо «Родина FM» Новицька Катерина та Писарева Дар’я підготували цікаву та інформативну радіопередачу.
Протягом тижня в школі працювала «Пошта Святого Валентина», тож кожен міг надіслати валентинку тому, кому бажає.
Також учні 10-А класу цього дня відчули себе в ролі зірок популярної молодіжної телепередачі «Хто зверху?» Їхня гра «Хлопці чи дівчата?» пройшла весело та цікаво. Старшокласники змагалися в ерудиції та кмітливості. Особливо учням сподобались конкурси «Збери літери», «Видатні науковці», «Хто я?» та «Обмін ролями». Незабутніми стали практичні заняття з пов’язування галстука для дівчат та макіяж, який робили хлопці. Перевірили, у кого більш розвинута інтуїція: дівчата визначали страви, які не люблять хлопці, а хлопці – улюблені іграшки дівчат. Хлопці за підсумком гри набрали більше балів, та всі учасники команд обмінялися подарунками, тож усе-таки перемогла дружба! Море позитивних емоцій та гарний настрій – головний результат гри для всіх учасників.