ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

14 лютого у СЗШ №10 м. Сєвєродонецька робочий день розпочався зі святкової радіопередачі, присвяченої Дню Святого Валентина. На великій перерві на ІІ поверсі учні 9-тих класів організували рухливі ігри для молодших школярів. Діти із задоволенням долучилися до розваг. Також дев'ятикласники створили "серце дружби": яскравий плакат із побажаннями школярів на маленьких валентинках; організували "пошту Святого Валентина", яка працювала протягом тижня. Усі учні могли надіслати валентинки своїм друзям, працівникам школи.
Майже в кожному класі на виховних годинах відбулися конкурсні програми "Я + ти", "Валентин і Валентина", "Від серця до серця" та ін. Молодші школярі на уроках трудового навчання виготовили валентинки для друзів, рідних та близьких.