День цивільної оборони

28 квітня у СЗШ №10 було проведено День цивільної оборони. Розпочався він із радіопередачі «Оповіщення населення про загрозу і виникнення НС. Дії за сигналом «Увага всім!». Після першого уроку пройшла тренувальна евакуація за сигналом «Увага всім!». Школа показала гарний результат. Учні 5-х і 6-х класів переглянули навчальні фільми про дії в умовах виникнення НС. Семикласники та дев’ятикласники взяли участь у комбінованих спортивних естафетах. Також відбулася зустріч учнів 9-х і 10-го класів з майстром виробничого навчання Сєвєродонецьких міських курсів цивільного захисту Зінченком Д. В. Протягом тижня на першому поверсі проходила виставка тематичних стіннівок, які підготували учні 5 – 11 класів.