9 березня у СЗШ №10 вшанували пам'ять Великого Кобзаря

9 березня у СЗШ №10 вшанували пам'ять Великого Кобзаря, Пророка, генія української нації Тараса Григоровича Шевченка. Робочий день розпочався з урочистої радіопередачі, яку підготували учні 10 класу.
Також відбувся конкурс виразного читання поезій Т. Г. Шевченка "Тарасове слово". Виконуючи твори Кобзаря, усі учасники конкурсу виявили себе як справжні актори, вразили членів журі своїм талантом та емоційністю, тож визначити переможців було надзвичайно складно. Серед учнів початкової школи кращим став Тягнієнко Олександр, учень 2-Б класу із віршем "Садок вишневий коло хати", а серед учнів середньої та старшої ланки переможцями обрано колектив 10 класу (Тиндик Віра, Чир'ян Анжеліка, Головня Тетяна, Провоторов Кирило, Слєпченко Поліна, Іванова Анастасія) з уривком "Три ворони" з містерії "Великий льох". Учениця 11 класу Лєйченко Єлизавета вразила присутніх виконанням "Заповіту" англійською мовою. Усі переможці та учасники конкурсу були нагороджені дипломами та сертифікатами.