29 вересня у СЗШ №10 відбулося святкування Дня вчителя.

29 вересня у СЗШ №10 м. Сєвєродонецька відбулося святкування Дня вчителя. Це свято особливе не лише для працівників освіти: із самого ранку старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі вчителів, і всі педагоги відзначили, що учні старанно підготувалися до занять та успішно провели день самоврядування. Після уроків на вчителів та працівників школи чекав святковий концерт, який підготували одинадцятикласники разом зі своїм класним керівником Ганжелою С. В. 11-А вкотре довів, що в їхньому класі навчаються талановиті, креативні, неординарні особистості, усі номери були підготовлені на найвищому рівні. Учні подарували глядачам зворушливі пісні, запальні танки, веселі інсценівки, яскраві відеопрезентації. Сюрпризом-подарунком для вчителів став виступ групи одинадцятикласника Кирила Провоторова «MENTOL». Теплі слова любові та вдячності від майбутніх випускників не залишили байдужим жодного з присутніх у святковій залі.