28 лютого на базі СЗШ №20 відбувся творчо-мистецький звіт

28 лютого на базі СЗШ №20 відбувся творчо-мистецький звіт "Ватра" для "Джур" та "Котигорошків". Команда учнів 4-их класів СЗШ №10 у складі: Дрожжин Іван (капітан), Федорченко Дарина, Лазурко Данило, Івашкіна Дарина, Король Кирило, Таранюк Богдан, Клукова Міхаела, Купліванчук Владислав, Панаїт Єлизавета, Самардак Сімона, Хлапонін Ростислав - взяла участь у І етапі патріотичної гри "Джура" для учнів 1 - 4 класів "Котигорошки". Команду підготувала педагог-організатор Журиленко І. В. Наш рій "Українці" представив виразне читання поезій, підготував танок із полотнами, показав високий рівень стройової підготовки. За підсумками діти посіли ІІ місце. Вітаємо команду та бажаємо успіхів у наступних етапах гри.