20 січня 2017 року відбувся урочистий захід, присвячений Дню соборності України

20 січня 2017 року в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 м.Сєвєродонецька Луганської області  відбувся урочистий захід, присвячений Дню соборності України з метою виховання національної свідомості учнів, людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина України, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, привернення уваги до сучасних подій у країні. Глядачами були учні 6-10 класів, учителі, батьки.
Святково прибрана зала. У центрі – прапор і герб. На стінах плакати, на авансцені «дерево соборності», прикрашене синьо-жовтими стрічками та паперовими журавликами.
Учні підготували інформацію про історію становлення  соборності України,  вірші, українські пісні, танки. Захід супроводжувався цікавими та змістовними презентаціями