1 ВЕРЕСНЯ

1 вересня СЗШ №10 м. Сєвєродонецька гостинно зустріла учнів, їхніх батьків, гостей на урочистій лінійці, присвяченій Дню знань. Юні співаки та танцюристи подарували усім присутнім яскраві виступи. Зі словами привітання до учнів звернулися директор школи Простак Н. В., депутат Сєвєродонецької міської ради Куниця С. П.  Особливим було свято для 68-ми першокласників, які цього дня вперше переступили шкільний поріг. Гордість школи - одинадцятикласники -  вручили найменшим школярикам подарунки на згадку про перше шкільне свято й побажали їм успіхів у навчанні. Під звуки першого дзвоника усі школярі та їхні учителі відправилися на перший у цьому навчальному році урок.
День знань - свято урочисте, відповідальне, хвилююче, та водночас воно одне з найтепліших у нашій шкільній родині.