Візитна картка

Візитна картка СЗШ № 10

Повна офіційна назва ЗНЗ- середня загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 10 м. Сєвєродонецька Луганської області

Юридична адреса закладу - бульвар Дружбы Народов, б.47, м.Сєвєродонецьк Луганська область, 93404.

Контактні телефони- 4-13-85 (приймальня),

4-50-93 ( учительська).

Електронна пошта- scsd10@i.ua

Адреса сайту -   http://school-10.at.ua/

Структура навчального закладу, мова навчання, кількість учнів, кількісний та якісний склад педагогічного колективу

Кількість класів - 21

Кількість учнів – 503

Мова навчання - українська

Профілі навчання:

-української філології

-технологічний

Загальна кількість учителів -  38

Мають звання:

”учитель-методист” - 3;

“старший вчитель” - 7;

Кваліфікаційні категорії:

Спеціаліст вищої категорії - 11;

Спеціаліст І категорії -  17;

Спеціаліст ІІ категорії - 4;

Спеціаліст - 6

Нагороджено:

Знаком ”Відмінник освіти України ” -  2

Грамота Міністерства освіти і науки

України – 3

Методична проблема, над якою працює заклад-«Підвищення якості й ефективності уроку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій. Виховання громадянина-патріота України».

Пріоритетні напрями роботи:

• упровадження інноваційних і традиційних форм та методів роботи з метою підвищення ефективності навчання та виховання учнів.
  • Забезпечення особистісної орієнтації змісту освіти, яка передбачає розвиток творчих здібностей учнів, індивідуалізацію їх навчання з урахуванням інтересів і нахилів.
  • збереження життя і здоров’я учнів, приведення змісту освіти та форм навчання у відповідність до вікових особливостей учнів.
  • оновлення змісту і методичного забезпечення навчального процесу в роботі з обдарованими учнями.
  • Підвищення фахової майстерності та інноваційної культури педагогічних працівників школи.
  • Формування в учнiв нацiональної самосвiдомостi, виховання патріота-громадянина України, соціально-активної, гуманістично спрямованої особистості.

досДосягнення, якими пишається колектив:

1.      Протягом останніх 10 років наша школа посідає І  місце в Луганській області серед загальноосвітніх шкіл   за підсумками ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
  2.     Учні школи є активними учасниками і переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад та міжнародних конкурсів.

За період з 2010 по 2015 рік вчителі школи підготували:

98 переможців ІІ міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад,

27 переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських    олімпіад з хімії, фізики, української філології,

2 переможці ІV Всеукраїнського   етапу учнівських олімпіад                   з хімії: 2011 рік- Смалій Василь-диплом ІІІ ступеня,

2015 рік - Адамян Давид -диплом ІІ ступеня.

6  переможців регіональної  олімпіади з хімії

Сєвєродонецького    технологічного інституту,

6  переможців І міського етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України з хімії, англійської мови та української мови.

2  переможці ІІ обласного етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України в секції «хімія».

2011рік- Каліберда Олександр-диплом ІІ ступеня.

2014рік- Бабіч Майя, -диплом ІІІ ступеня.

18 переможців  ІІ міського етапу Міжнародного конкурсу                               ім. П.Яцика з української мови,

11 переможців  ІІІ обласного етапу Міжнародного конкурсу                               ім. П.Яцика з української мови,

16 Переможців  ІІ міського  етапу Міжнародного мовно-      літературного конкурсу-2015 учнівської та студентської молоді                 імені Т. Шевченка,

6 Переможців  ІІІ обласного  етапу Міжнародного мовно-      літературного конкурсу-2015 учнівської та студентської молоді                 імені Т. Шевченка,

3 переможці ІV Всеукраїнського етапу Міжнародного мовно-      літературного конкурсу-2015 учнівської та студентської молоді                 імені Т. Шевченка:

2011 рік- Онуфрійчук Вікторія, диплом ІІІ ступеня,

2015 рік- Тиндик Віра, диплом ІІІ ступеня,

2015 рік- Замошікова Вероніка, диплом ІІІ ступеня.

1. За період з 2010 по 2015 рік зі стін школи було випущено:

14 золотих медалістів

1. срібні медалісти.
  1. У 2010-2011 н.р.  учитель початкових класів Птаховська Ольга Володимирівна посіла ІІ місце в міському етапі конкурсу «Учитель року».
  2. Вчитель хімії Сєвєрін Лариса Євгенівна посідає І місце в обласному рейтингу вчителів хімії за кількістю учнів-переможців у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  за 2010-2015 р.р.
  3. Вчитель української мови та літератури Ганжела Світлана Володимирівна посідає ІІ місце в обласному рейтингу вчителів української філології за кількістю учнів-переможців у ІІІ    обласному етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  за 2010-2015 р.р.
  4.     У  2014-2015 н.р. СЗШ № 10 брала участь у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі                з обдарованими дітьми «Школа-джерело талантів» , організованому Інститутом обдарованої дитини НАПН України  і одержала Сертифікат Лауреата конкурсу.

1.      У 2014-2015 н.р. команда учнів СЗШ № 10 «Кришталева спектораль»  брала участь у Всеукраїнському проекті «Відкривай Україну». У номінації «Мода»  посіла І місце і була запрошена  на освітній  фестиваль «Арсенал ідей» у м.Київ. Мала академія наук стала стратегічним партнером заходу.